Opis stanowiska pracy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.
ZM Henryk Kania S.A z siedzibą w Pszczynie w związku z rozwojem działu poszukują pracowników na stanowisko:

Zatrudnią na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki

Zakres obowiązków:
• odpowiedzialność za planowanie, organizowanie i optymalizowanie transportów do klienta,
• odpowiedzialność za bieżący nadzór realizacji dostaw do klientów oraz kontakty z klientami,
• ścisła współpraca z działami produkcyjnymi, magazynem ekspedycyjnym, działem transportu i działem handlowym,
• monitorowanie i kontrola terminowości dostaw,
• bieżące rozwiązywanie problemów w łańcuchu dostaw,
• bieżącą optymalizację funkcjonowania operacji logistycznych w Firmie,
• opracowywanie i analizowanie wskaźników logistycznych,

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint,
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• doskonałe zdolności organizacyjne, w tym właściwe wyznaczanie priorytetów zadań i nastawienie na terminową realizację założonych celów,
• dokładność, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, dynamika w działaniu,

Oferujemy:
• pracę w prężnie działającej firmie,
• stabilność zatrudnienia oraz EVP – korzystny pakiet świadczeń pozapłacowych,
• bardzo dobre warunki wynagradzania,
• możliwość awansu zawodowego

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na podany kontakt:
przez stronę lub na adres:

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
43-200 Pszczyna Ul. Korczaka 5

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka