Specjalista ds. Logistyki

41-807 Zabrze, śląskie

Logstor Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co Cię czeka:

  • Planowanie transportu wg określonych terminów realizacji i wymagań klientów,
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami logistycznymi,
  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej,
  • Rejestracja wysyłek w systemie SAP oraz kontrolowanie realizacji na platformie Transwide,
  • Analiza rynku dostawców,
  • Kontrolowanie faktur transportowych,
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników logistycznych.

Wymagania

Czego poszukujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe – preferowane Logistyka, Transport,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Znajomość procesów logistycznych, m.in. magazyn, transport,
  • Znajomość SAP – jako dodatkowy atut,
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność ustalania priorytetów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz poczucie odpowiedzialności.

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Zakupy / Zaopatrzenie