Specjalista ds. Logistyki z jęz. obcym - Sprzedaż i Obsługa Klienta

ZF Group

Częstochowa, śląskie

ZF Group

Lokalizacja: Częstochowa
Obowiązki:
  • monitorowanie zamówień klienta
  • wsparcie nowych uruchomień od strony logistycznej
  • organizacja wysyłek do klientów,
  • nadzór nad obrotem opakowań
  • aktualizacja portalu klienta

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe związane z łańcuchem dostaw
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego lub włoskiego
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • doskonałą atmosferę i środowisko pracy,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Bądź częścią zespołu ZF i zaaplikuj!