Specjalista ds. Logistyki - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. LogistykiMiejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:
•    Bieżąca obsługa klientów
•    Tworzenie raportów dotyczących prognoz przetargów transportowych
•    Bieżąca współpraca z agencjami celnymi i przewoźnikami
•    Praca w systemach WMS i TMS
•    Realizacja procesu audytu faktur transportowych
•    Tworzenie numerów rozładunkowych oraz monitorowanie towarów w tranzycie
•    Dotrzymywanie terminowości realizacji usług transportowych
•    Kontrolowanie poprawności dokumentacji transportowej oraz celnej

Nasze wymagania:
•    Pierwsze doświadczenie zdobyte w obszarze łańcucha dostaw
•    Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
•    Znajomość programu MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
•    Prawo jazdy kat. B
•    Wykształcenie wyższe będzie mile widziane

Oferujemy:
•    Pracę w modelu hybrydowym
•    Zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy (laptop, telefon)
•    Pakiet benefitów pozapłacowych
•    Możliwości rozwoju w organizacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.