Specjalista ds. logistyki magazynowej

Gi Group Poland S.A.

Lutynia, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Lutynia
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa kierowców z dostawami komponentów,
  • Weryfikacja dostaw pod kątem ilościowym i jakościowym,
  • Przyjmowanie dostaw do SAP,
  • Monitorowanie poprawności rozmieszczania dostaw w module WM,
  • Wsparcie operatorów magazynu,
  • Współpraca z działami wspierającymi,
  • Bieżące uzupełnianie i kontrola nad plikami magazynowymi,
  • Współpraca z leaderem zmiany w celu zapewnienia ciągłości procesów magazynowych.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe, najlepiej ekonomiczne,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - logistyka magazynowa,
  • Umiejętność obsługi Pakietu MS Office,
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość procesów magazynowych,
  • Dokładność, rzetelność i samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę już od pierwszego dnia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, miesięczną premię produkcyjną oraz dodatek za pracę w systemie 4brygadowym
  • Dofinansowanie do wakacji i posiłków oraz fundusz socjalny (m.in. bony świąteczne)
  • Reklamowe produkty firmy co miesiąc - chemia gospodarcza i kosmetyki
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km),
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.