Specjalista ds. logistyki i zakupów

NES Global Talent Sp. z o.o.

Niemcy, Berlin, zagranica

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta firmy instalacyjnej, na projekt budowy fabryki koło Berlina poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych dostawców materiałów budowlanych i usług w branży instalacyjnej.
  • Sporządzanie umów i zamówień na usługi i dostawy.
  • Kontrola, planowanie, realizacja zamówień na etapie realizacji budowy.
  • Organizacja logistyki w zakresie dystrybucji materiałów.
  • Negocjowanie warunków umów dotyczących transportu.
  • Kontakt w zakresie logistyki z dostawcami.
  • Sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym, kontrolowanie stanu magazynu.
  • Sporządzanie zestawień i raportów dotyczących obsługi logistycznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne).
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomośc rynku dostawców, maszyn i materiałów budowlanych (zakres instalacji sanitarnych).
  • Doświadczenie w asortymencie instalacji sanitarnych oraz tryskaczowych – to byłby atut.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym – wymóg konieczny.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność.
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Możliwość wzięcia udziału w realizacji interesującego projektu.
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie.
  • Pakiet socjalny: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych oraz nauki języków obcych.
Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.