Specjalista ds. logistyki i magazynowania

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę jednozmianową (8:00-16:30)
  • Wolne weekendy!
  • Dużą swobodę w działaniu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie dostosowane do kompetencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie (min. 1 rok)
  • Znajomość gospodarki magazynowej i związanej z nią dokumentacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Cennym atutem będzie doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego pod kątem obsługi logistycznej

Zadania:

  • Odbieranie i magazynowanie towarów z dostaw firmy macierzystej z Niemiec
  • Nadzorowanie stanu magazynu i zgłaszanie zapotrzebowania
  • Kontrola zamówień
  • Kompletowanie i pakowanie towaru pod wysyłki
  • Monitorowanie ofert firm transportowych, negocjowanie warunków finansowych na transport
  • Utrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji

Miejsce pracy: Tarnowo Pogdórne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy