Specjalista ds. logistyki – Customer Service

Brembo Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Nazywamy się Brembo i jesteśmy liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek.

Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów Brembo są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje każdą fazę: od badań, tworzenia prototypów, rozwoju i testowania po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.
Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą firmy Brembo i zaaplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • Analiza i wprowadzanie zamówień klientów do systemu ERP
  • Uzgadnianie terminów i monitorowanie realizacji zamówień klientów
  • Organizacja transportu wyrobów do klientów
  • Obsługa portali klientów
  • Kompleksowa obsługa reklamacji logistycznych
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem
  • Przygotowanie raportów poziomu obsługi klienta, poziomu zamówień
  • Prowadzenie dokumentacji działu zgodnie z przyjętymi standardami firmy

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub włoskiego
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta w logistyce
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Znajomość Pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Zdolność szybkiego uczenia się i adaptowania do nowych zadań
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN
  • praca z doświadczonym zespołem oferującym wsparcie w poszerzeniu umiejętności
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

Dodatkowe benefity

  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • wczasy pod gruszą
  • firmowe sekcje sportowe
  • szkolenia przeprowadzane przez profesjonalne firmy

BREMBO PRODUKUJE TO, CO NAJCENNIEJSZE: POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA​!

Brembo jest znane i cenione na całym świecie nie tylko za swoją niesamowitą wytrzymałość i wyjątkowy wygląd produktów, ale również za sukcesy odnoszone każdego roku w sportach motorowych, gdzie odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa wymaga wyjątkowego podejścia. Zwycięstwa, osiągi, adrenalina… ale naszym nadrzędnym celem jest podniesienie bezpieczeństwa kierowców samochodów i motocyklistów podczas codziennych podróży. Doświadczenia zdobywane we współpracy z najbardziej wymagającymi sportowcami możemy z powodzeniem przenosić do samochodów jeżdżących po drogach całego świata.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych.