Specjalista ds. Logistyki (Customer Contact) - rekrutacja online

HRK S.A.

Legnica, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki (Customer Contact)Miejsce pracy: Legnica

Zadania:

  • Planowanie i koordynowanie dostaw części do klienta zgodnie z planowaną datą dostawy i ilością
  • Monitorowanie prognoz i zamówień od klientów – przeprowadzanie niezbędnych analiz
  • Kontrola i zarządzanie zapasami wyrobów gotowych w magazynie i transporcie
  • Optymalizacja poziomu zapasów w łańcuchu dostaw
  • Opracowywanie raportów forecast, MPM, budżetów
  • Kontrola wskaźników logistycznych i raportowanie do przełożonego
  • Planowanie produkcji bazując na prognozach i zamówieniach klienta
  • Kontrola i weryfikacja wykonania planu produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – preferowane: logistyka, zarządzanie produkcją
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z logistyką (preferowany obszar supply chain, customer service)
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Sumienność, terminowość i dokładność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Udział w ciekawych projektach z branży motoryzacyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw
  • Szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.