Specjalista ds. logistyki/ centrum turbin parowych

GE Power

ELBLĄG, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Baker Hughes, GE company dostarcza zintegrowane rozwiązania w zakresie produktów i usług dla wszystkich obszarów sektora energetycznego, w tym dla elektrowni węglowych, opalanych olejem, gazem ziemnym oraz elektrowni jądrowych, a także dla odnawialnych źródeł energii.

• Zarządzanie wysyłką, transportem komponentów i/lub całych turbin do klienta
• Wspieranie procesu oceny kosztów spedycji
• Tworzenie instrukcji wysyłkowej
• Wystawianie dokumentacji transportowej
• Zarzadzanie panelem firm spedycyjnych/prowadzenie oceny wolumenu i negocjacje
• Koordynacja transportu zgodnie z umową warunków dostaw

Wymagania

• Doświadczenie w podobnej funkcji w branży przemysłowej
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• Wiedza z zakresu procedur celnych mile widziana
• Umiejętność pracy w grupie, dobrej organizacji czasu pracy
• Biegłe posługiwanie się pakietem MS Office ( Excel, Word, Powerpoint)
• Wykształcenie kierunkowe z zakresu logistyki preferowane
• Mile widziane umiejętności w obszarze project managementu
• Znajomość innych języków obcych jako plus

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka