Specjalista ds. link buildingu

NetArch Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Już od ponad 11 lat pomagamy firmom zaistnieć w Internecie. Zajmujemy się marketingiem w wyszukiwarkach, a dokładnie #seo #ppc #contentmarketing #fbads #analitykawebowa W naszym portfolio znajdują się tak rozpoznawalne brandy, jak m.in. Innogy, Chocolissimo, CitySport, Answear czy PWN. Jesteśmy dwukrotnym zwycięzcą branżowych Oscarów - Ekomersów 2016 i 2017. Posiadamy 3 oddziały w kraju: w Białymstoku, Krakowie i Częstochowie.

Z uwagi na dynamiczny rozwój struktur w naszej firmie, do naszego oddziału w Białymstoku poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. link buildingu!

Jeżeli czujesz, że jesteś osobą, której możemy powierzyć samodzielne:

  • tworzenie, wdrażanie i prowadzenie strategii link building,
  • pozyskiwanie linków dofollow i nofollow,
  • wyszukiwać nowe źródła linków
  • testowanie nowych źródeł linkowania,
  • opiekę nad zapleczem pozycjonerskim,

napisz do nas! Pogadamy jak możemy zgrać nasze oczekiwania :)

Wymagania

Wymagania

  • doświadczenie w kampaniach LB - poparte przykładami,
  • bardzo dobra znajomość technik link buildingu,
  • umiejętność tworzenia strategii link building,
  • praktyczna znajomość narzędzi wspierających link building (Ahrefs, Majestic etc.),
  • samodzielność w wykonywaniu działań SEO związanych z link buildingiem,
  • umiejętność zarządzania czasem oraz projektami.

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie naprawdę adekwatne do Twojej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim tego, co wniesiesz do naszego zespołu (2000-3000 zł netto przy umowie o pracę w 3-miesięcznym okresie próbnym)
  • pracę w mega pozytywnym i ambitnym zespole,
  • projekty dopasowane do Twoich możliwości (również te z najwyższej półki),
  • możliwość nauki i zbierania doświadczeń rozwijających Ciebie w kierunku, który jest przecież Twoją pasją,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych z SEO,
  • chillroom z wygodną kanapą i stołem do ping-ponga :)
  • dofinansowanie do karty FitSport.

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości agencją interaktywną specjalizującą się w pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media