Specjalista ds. Legalizacji Zatrudnienia

Gi Group Poland S.A.

Lublin, lubelskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Lublin
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja dokumentacji legalizującej pobyt i pracę w Polsce
  • Przygotowanie i składanie do urzędów oświadczeń o powierzeniu pracy, powiadomień, wniosków o zezwolenia na pracę
  • Przygotowanie i wysyłka do oddziałów dokumentów ze spółek Gi Group do wniosków na zezwolenia na pobyt czasowy i pracę
  • Składanie poinformowań do urzędów pracy i urzędów wojewódzkich
  • Ubieganie się o Opinie Starosty w urzędach pracy w całej Polsce
  • Dostarczanie i odbiór dokumentów on-line, a także osobiście z/do urzędu pracy lub urzędu wojewódzkiego
  • Dbanie o terminowe i kompletne dostarczanie danych do urzędów
  • Codzienne rejestrowanie danych związanych z prowadzonymi procesami legalizacji pracy
  • Odpowiadanie na zapytania urzędów nt. złożonych wniosków
  • Wspieranie merytoryczne Oddziałów nt. legalizacji pracy w Polsce
  • Śledzenie zmieniających się przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Praktycznej wiedzy w zakresie legalizacji pracy i pobytu obcokrajowców w Polsce
  • Min. rocznego doświadczenia w zakresie legalizacji pracy cudzoziemców w Polsce (w urzędzie pracy i urzędzie wojewódzkim) poprzez platformę www.praca.gov.pl
  • Znajomości programów MS Excel, MS Word
  • Umiejętności pracy z duża ilością danych, skrupulatności
  • Samodzielności i odpowiedzialności,
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności współpracy w zespole
  • Umiejętności wyjaśniania zagadnień z legalizacji pracy innym

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Program myBenefit  (prywatna opieka medyczna, multisport)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

kontakt]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.