Specjalista ds. księgowości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Sporządzanie rozliczeń podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych - miesięcznych i rocznych
  • Sporządzanie informacji finansowych dla Zarządu
  • Raportowanie do centrali
  • Kontroling

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisko min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość programu księgowego - Symfonia
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Długofalową współpracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Wsparcie konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy