Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0272

Obowiązki:

Wystawianie faktur sprzedaży oraz księgowanie dokumentów zakupu. Prowadzenie ewidencji rejestrów VAT. Sporządzanie sprawozdań GUS oraz NBP. Prowadzenie ubezpieczenia Spółki. Prowadzenie dokumentacji księgowej związanej z gospodarką magazynową. Weryfikacja dokumentów księgowych. Udział w procesie zamykania miesiąca, zamykania roku.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Ekonomia, Finanse, Rachunkowość

Pozostałe wymagania:

  • Samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność. Umiejętność analitycznego myślenia. Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości. Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych. Umiejętność samdzielnego identyfikowania problemów oraz wyszukiwanie optymalnych rozwiązań.

Miejsce pracy: Montażowa 2, 97-427 Rogowiec, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV można wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@empb.com.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy