Opis stanowiska pracy

Zakłady odzieżowe,,Wybrzeże" S.l. to jeden z największych producentów odzieży specjalnego przeznaczenia w Polsce. Jesteśmy firmą, która od lat tworzy produkty zapewniające komfort, elegancję i bezpieczeństwo.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

Opis stanowiska:

  • kontrola i dekretacja dokumentów księgowo-finansowych
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • kontrola czynności z zakresu VAT oraz sporządzanie dekretacji podatkowych
  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianie sald kont księgowych w tym sald rozrachunkowych
  • realizacja c4ynności związanych z zamknięciem okresu w obszarze zobowiązań
  • bieżąca weryfikacja poprawności dokumentów księgowych

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie/warunek konieczny, mile widziany certyfikat FCE
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia , rachunkowość
  • mogą być osoby bez doświadczenia z w/w kierunków, które są na ostatnim roku studiów
  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności Excel
  • operatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie/umowę o pracę/ praca od 8.00-16.00
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie

Prezentacja firmy

Zakłady Odzieżowe\"Wybrzeże\" S.I. to producent odzieży specjaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja