Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów do przyuczenia na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

(Nr ref.: 09/KS)

Miejsce pracy: Czeladź

Zakres obowiązków:

1. Księgowanie i kontrola należności, a w szczególności:

  • kompensat,
  • wyciągów bankowych w zakresie płatności przychodzących,
  • kontrola przedpłat i rozliczanie faktur zaliczkowych,
  • uzgadnianie i kontrola kont należności (raporty miesięczne i kwartalne),
  • okresowe przygotowywanie danych do odpisu aktualizującego należności,
  • obsługa portalu KRD,
  • współpraca z kancelarią prawną w zakresie spraw sądowych i windykacji należności.

2. Księgowanie i kontrola zobowiązań:

  • księgowanie faktur kosztowych - usługowych i magazynowych,
  • uzgadnianie i kontrola kont rozliczenia zakupu,
  • księgowanie nettingu oraz transakcji sprzedaży lub zakupu walut.

Wymagane kwalifikacje zawodowe:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane rachunkowość / finanse,
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • Dobra umiejętność obsługi środowiska Pakietu MS Office – w szczególności MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Wymagania osobowościowe:

  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Huhtamaki Foodservice Sp. zo.o.. z siedzibą przy ul. Handlowej 20, w Czeladzi (kod pocztowy: 41-253),

2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji,

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kontrola jakości, Praca Administracja biurowa, Praca Bankowość