ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. księgowości z językiem obcym

Miejsce pracy: Łódź, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Łask, Aleksandrów Łódzki

Szukamy osób z doświadczeniem w obszarze księgowo-finansowym na poziomie junior, specialist oraz senior, chętnych do podjęcia nowych wyzwań zawodowych.
Wymagana jest znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego/ francuskiego/ włoskiego/ hiszpańskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.

Miejsce pracy: Łódź

Oferta:

  • Przyjemna atmosfera pracy w zespole i kultura wzajemnego wsparcia
  • Praca w międzynarodowym środowisku - obsługa klientów zagranicznych
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Pakiet socjalny i benefity pozapłacowe
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwości rozwoju

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację słowną i pisemną i/lub innego języka obcego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie kierunkowe związane z księgowością/ rachunkowością/ finansami
  • Proaktywna postawa i otwartość na nowe rozwiązania
  • Zdolność planowania i organizowania swojego czasu pracy
  • Motywacja do pracy
  • Sumienność i uważność na szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów elektronicznych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Księgowanie dokumentów (wyciągów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży, kompensat oraz innych wymaganych przez Klienta)
  • Wykonywanie oraz kontrola płatności
  • Ścisła współpraca z zespołem w celu jak najlepszej obsługi Klienta
  • Praca z różnorodnymi systemami księgowymi
  • Codzienna komunikacja z Klientem w j. angielskim i/lub innym języku obcym (niemieckim/ francuskim/ włoskim/ hiszpańskim)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy