Specjalista ds. Księgowości z językiem angielskim

Kancelaria Medius S.A.

Kraków, 30-393, małopolskie

Kancelaria Medius S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka na rynku zarządzania wierzytelnościami. W związku z rozwojem spółki na rynku międzynarodowym poszukujemy osób zaangażowanych i kreatywnych. Oferujemy możliwość pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków, 30-393
Region:

Opis stanowiska pracy:

-udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych spółek zagranicznych,

-udział w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych,

-sporządzanie raportów z działalności Grupy na potrzeby wewnętrzne jak i dla zewnętrznych instytucji,

-samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów,

-potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi,

-stały kontakt mailowy jak i telefoniczny z zagranicznymi kontrahentami,

-wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowego oraz Zarządu Grupy.

Oczekujemy:

-minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w pełnej księgowości,

-doświadczenia w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych,

-znajomości prawa bilansowego oraz przepisów podatkowych,

-znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

-znajomości programów księgowych, szczególnie Comarch XL, Optima,

-znajomości pakietu Office (w szczególności Excel),

-bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność,

-mile widziana znajomość przepisów MSR/MSSF.

Oferujemy:

-pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-stabilną pracę w zintegrowanym zespole (umowa o pracę),

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,

-środowisko wspierające rozwój,

-pakiet socjalny,

-pracę pełną wyzwań w ambitnym i doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.