Specjalista ds. Księgowości - rekrutacja online

HRK S.A.

Września, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, nowoczesnej i prężnie działającej firmy produkcyjnej z siedzibą we Wrześni wchodzącej w skład międzynarodowej grupy, w związku z dalszym rozwojem struktur finansowo-księgowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. KsięgowościMiejsce pracy: Września

Szukasz rozwoju? Stabilizacji? Twój obecny pracodawca ma kłopoty?  ta oferta jest dla Ciebie !

Główne zadania:

  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów (krajowych i zagranicznych)
  • Sporządzanie, weryfikacja poprawności i księgowanie delegacji służbowych pracowników
  • Sporządzanie i wysyłka sprawozdań do GUS i NBP
  • Rozliczanie podatku VAT, w tym sporządzanie deklaracji VAT-7, VAT-UE, obsługa JPK
  • Współudział w sporządzaniu rozliczeń podatku CIT
  • Uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca, kwartału i roku (weryfikacja sald kont, uzgodnienia sald w grupie, wyceny)
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie powierzonych obowiązków
  • Współudział w doskonaleniu procesów, systemów i mechanizmów wewnątrz firmy

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości w firmie produkcyjnej lub w biurze rachunkowym przy obsłudze firm produkcyjnych
  • Co najmniej roczne doświadczenie w zakresie obejmującym rozliczenia podatku VAT i/lub CIT
  • Znajomość zasad rachunkowości i rozliczeń podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności analityczne, zdolności numeryczne, dokładność i precyzja
  • Mile widziani kandydaci z Wrześni i okolic

Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie stanowić dodatkowy atut, podobnie jak znajomość programu SAP lub podobnego klasy ERP

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna)
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie wchodzącej w skład międzynarodowej grupy
  • Samodzielną pracę w ramach kilkuosobowego zespołu
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, opieka medyczna, lekcje języka obcego, dofinansowanie szkoleń i kursów)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.