Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego znajdującego się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Zakres zadań:

wsparcie w dziale księgowym

rozliczanie działalności firmy w zakresie kalkulacji kosztów

dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,

kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych,

nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

analiza dokumentów pod kątem zwolnień z podatku

Oczekiwania:

doświadczenie w dziale księgowym w firmie działającej na terenie SSE

wykształcenie wyższe

bardzo dobra znajomość MsOffice, w szczególności: Excel i Word

komunikatywność, otwartość, rzetelność

mile widziana znajomość j. angielskiego

Nasz Klient oferuje:

atrakcyjne wynagrodzenie

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji

lokalizacja miejsca pracy: Specjalna Strefa Ekonomiczna

pracę w zgranym zespole w dziale Księgowości

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse , Praca Inne