SPECJALISTA DS. KOSZTORYSOWANIA

Klimat Solec Sp. z o.o.

Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie

KLIMAT SOLEC jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). KLIMAT SOLEC zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką KLIMAT PRO. Firma działa na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Obowiązki:

  • wstępna weryfikacja projektów,
  • sporządzanie przedmiarów robót,
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych,
  • kompletowanie oferty.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku inżynierii środowiska lub ostatni rok studiów,
  • umiejętność posługiwania się programem kosztorysowym NORMA,
  • umiejętność posługiwania się programem do projektowania AutoCAD,
  • umiejętność posługiwania się pakietem Office,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • kreatywność, samodzielność,
  • dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
  • pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
  • profesjonalne narzędzia pracy.