Specjalista ds. kontrolingu

MOLTTON

Wałbrzych, dolnośląskie

MOLTTON
MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

  • analiza efektywności procesów produkcyjnych,
  • udział w procesie budżetowania oraz prognozowaniu wyników,
  • analiza kosztów pracy oraz zużycia materiału w porównaniu z założonym budżetem,
  • tworzenie i rozwijanie procesów kontrolingowych,
  • kalkulacja kosztów standardowych produktów,
  • udział w przygotowywaniu, raportowaniu oraz analizie miesięcznych wyników,
  • tworzenie raportów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 2-3 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu (preferowane w firmie produkcyjnej),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoce rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne,
  • znajomość SAP (mile widziane).

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • pracę pełną wyzwań.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy