Opis stanowiska pracy

Nr ref.: SK/10/19

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Analiza i weryfikacja odchyleń kosztów w stosunku do założeń
  • Kalkulacja kosztów wytworzenia produktu
  • Dbałość o rzetelność danych z obszaru kontrolingu w systemie klasy ERP
  • Analiza rentowności grup produktowych
  • Udział w tworzeniu budżetu, analiza i kontrola jego wykonania oraz analiza odchyleń
  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów produkcji
  • Sporządzanie analiz i raportów produkcyjnych
  • Aktywny udział w pracach inwentaryzacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finanse, rachunkowość, kontroling, ekonomia, etc.)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze kontrolingu produkcyjnego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność przygotowywania analiz finansowych
  • Analityczny sposób myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • Systematyczność, terminowość, rzetelność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną, szeroki pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwój zawodowego.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse