Specjalista ds. Kontroli Jakości

Progresso HR Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie dzialającej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Główne zadania:

  • Nadzór nad jakością wewnętrzną procesu produkcyjnego
  • wsparcie w tworzeniu dokumentacji jakościowej
  • raportowanie niezgodności,
  • Wdrażanie narzędzi jakościowych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Praktyczna znajomość narzędzi kontroli jakości,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i terminowoś

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • interesującą i odpowiedzialną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kontrola jakości