Specjalista ds. Kontroli Jakości z j. angielskim

Poznań, wielkopolskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

U nas będziesz:

• Pracował w biurze przy laboratorium, od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 7:00 – 15:00

• Otrzymywał konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie świąteczne

• Uczestniczył w zewnętrznych kursach doszkalających

• Miał możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej

W zamian za:

Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji wyrobów medycznych, kosmetycznych oraz suplementów diety

• Prace laboratoryjne

• Pracę z dokumentacją systemu zarządzania jakością

Rejestrowanie produktów zgodnie z obowiązującymi przepisami

Korespondencje z Urzędem i Klientami, także w języku angielskim

Jeśli tylko posiadasz:

• Wykształcenie wyższe w zakresie farmaceutyki lub pokrewne

Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi dokumentacji wyrobów medycznych/kosmetyków/leków

• Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1

• Umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie i sumienność

Posiadanie książeczki sanitarno – epidemiologicznej będzie dodatkowym atutem!

Aplikuj! Nie daj się wyprzedzić!

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Administracja biurowa , Praca Kontrola jakości , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia