Specjalista ds. Kontroli Jakości - rekrutacja online

HRK S.A.

Stryków, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli JakościMiejsce pracy: Stryków

Zadania:

  • Terminowe wykonywanie analiz chemicznych i fizykochemicznych dla prowadzonych działań walidacyjnych
  • Wykonywanie analiz chromatograficznych HPLC, GC oraz spektroskopowych UV-VIS i innych
  • Walidacja i transfer metod analitycznych wraz z interpretacją danych
  • Opracowywanie protokołów i raportów walidacyjnych
  • Aktywny udział w działaniach wyjaśniających dla prowadzonych dochodzeń w zakresie kontroli jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • Co najmniej rok doświadczenia w pracy w laboratorium analitycznym w przemyśle farmaceutycznym lub pokrewnym
  • Znajomość klasycznych i instrumentalnych technik analitycznych, m.in. GC, HPLC, spektrofotometrycznych i innych
  • Znajomość pracy zgodnie z systemem GMP/GLP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi MS Office
  • Otwartość na zmiany i umiejętność  samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta LUNCH, opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.