Specjalista ds. Kontroli Jakości - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy Specjalisty do działu kontroli jakości.

Specjalista ds. Kontroli JakościMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Praca zgodnie z zasadami GMP
  • Udział w transferach metod analitycznych
  • Wykonywanie analiz techniką HPLC
  • Uczestnictwo w weryfikacji i walidacji metod analitycznych
  • Sporządzanie roztworów-odczynników do analiz
  • Opracowywanie, weryfikacja i zatwierdzenie raportów analitycznych
  • Nadzór nad dokumentacją

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie farmacji, biotechnologii, chemii
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.
  • Bardzo dobra, praktyczna i teoretyczna znajomość technik analitycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwosc rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie farmaceutycznej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.