Specjalista ds. kontroli jakości (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem struktury poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. kontroli jakości

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z okolic Wrocławia

Opis stanowiska

Prowadzenie kontroli jakości produktów i usług w danym obszarze

Przygotowanie raportów oraz analiz jakościowych ( dokumentacja FAI)

Doświadczenie w pracy w oparciu o procedury oraz wymagania Klientów zgodnych z normami jakościowymi

Opracowywanie instrukcji oraz dokumentacji jakościowej

Kontakt z Kontrahentami

Współpraca z działem reklamacji

Profil kandydata

Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze kontroli jakości w sektorze produkcyjnym, mile widziana branża lotnicza lub motoryzacyjna

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Wykształcenie średnie techniczne

Znajomość procedury FAI

Doświadczenie w sporządzaniu raportów jakościowych oraz obsłudze systemu typu ERP

Oferujemy

Praca w systemie 1 zmianowym

Współpraca z zespołem, wsparcie we wdrożeniu w zakres obowiązków

Możliwość rozwoju kompetencji, udział w ciekawych projektach

Pakiet benefitów, w tym opieka medyczna

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page