Specjalista ds. kontaktów zagranicznych z j. niemieckim

Fables Construction Sp. z o.o.

Szczecin, 71-533, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie:

• codzienny kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami i współpracownikami z Niemiec,

• tłumaczenia dokumentów branżowych zleconych przez Zarząd,

• profesjonalna obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego biura - przyjmowanie klientów, interesantów, współpracowników,

• organizowanie i kierowanie pracą sekretariatu biura,

• rzetelne prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów wychodzących oraz przychodzących do biura,

• prowadzenie spraw związanych z zagadnieniami PR i marketingu firmy, w tym administrowanie materiałami reklamowymi.

Oferujemy:

•  ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze,

•  wyjazdy służbowe,

•  możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,

•  niezbędne narzędzia pracy.

Dokumenty aplikacyjne ze zdjęciem (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać e-mailem na adres: biuro@fablesconstruction.com.

Firma FABLES Construction Sp. z o. o. skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość słownictwa technicznego),

• znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,

• znajomość branży budowlanej,

• sprawna obsługa urządzeń biurowych i komputera,

• min. wykształcenie średnie,

• czynne prawo jazdy kat. B,

• gotowość do wyjazdów służbowych,

• wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne,

• dobra organizacja pracy i rzetelność.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się wykonywaniem inwestycji budowlanych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie