Specjalista ds. komunikacji z klientem

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego Klienta autoryzowanego dealera samochodów osobowych i dostawczych z segmentu PREMIUM poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

• Obsługa klienta – odbieranie połączeń przychodzących oraz wykonywanie połączeń wychodzących -nie jest to sprzedaż!,
•Współpraca z innymi działami w firmie (sprzedaży, marketingu)
• Tworze raportów, zestawień,
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

Wymagania:

• Wysoka kultura osobista
• Doświadczenie w obsłudze klienta (bezpośredniej lub telefonicznej)
• Dyspozycyjność do pracy na pełen etat (przedział godzinowy: 8-19 + jedna sobota w miesiącu)
• Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
• Mile widziana wiedza z zakresu motoryzacji.

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa