Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej i CSR

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • wsparcie projektów z zakresu komunikacji wewnętrznej
  • kreatywne inicjowanie projektów z zakresu Employer Brandingu
  • przygotowywanie komunikacji wewnętrznej i tworzenie korporacyjnych materiałów informacyjnych i wizerunkowych
  • współorganizacja wydarzeń i spotkań wewnętrznych
  • rozwój, stała implementacja oraz nadzór nad Corporate Identity organizacji
  • wsparcie projektów CSR Żabki
  • współpraca z agencjami eventowymi, reklamowymi i Public Relations
  • operacyjne wsparcie Zespołu

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w organizacji eventów korporacyjnych
  • minimum rocznego doświadczenia w wewnętrznym PR, bądź agencji PR (marketingowej)
  • znajomości i umiejętności redagowania wewnętrznych mediów informacyjnych (newslettery, magazyny firmowe)
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności i determinacji w realizacji projektów
  • znajomości pakietu MS Office (word, excel, power point), programów do tworzenia newsletterów,
  • łatwości w posługiwaniu się słowem pisanym i mówionym

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".