Specjalista ds. Komponentów Elektronicznych

Katowice, śląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Z racji na dynamiczny rozwój organizacji i rozwój działu R&D w Polsce dla naszego Klienta poszukujemy kandydata, który będzie odpowiadał m.in. za tworzenie baz danych komponentów elektronicznych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest duża, międzynarodowa organizacja ulokowana w okolicy Katowic, która zapewnia swoim Klientom najwyższej jakości rozwiązania z obszaru elektryki/elektroniki stosowanej zarówno w przemyśle jak i w rozwiązaniach dla domu.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Zbieranie informacji dotyczących komponentów elektronicznych;
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej komponentów elektronicznych w bazie danych;
  • Monitorowanie cyklu życia komponentów elektronicznych oraz raportowanie ewentualnych sytuacji kryzysowych celem poszukiwania zamienników;
  • Udział w homologacji nowych komponentów elektronicznych;
  • Kontakt z dostawcami w celu uzyskania deklaracje zgodności;
  • Tworzenie raportów dotyczących gromadzonych danych i ewentualnych niezgodności;
  • Tworzeniu zamówień zakupowych dla Działu R&D;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane);
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z elektroniką (np. w zakupach lub dziale engineeringu);
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Możliwość współtworzenia działu R&D i pracy w międzynarodowym środowisku;

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria