Specjalista ds. Kalkulacji Usług - Gliwice

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

  • Prowadzenie kontrollingu w obszarze IT ( świadczenie usług IT poza Grupę).
  • Wsparcie w przeniesieniu raportowania z BI Cognos do MS Office (w tym wizualizacja w Power BI) oraz utrzymania wdrożonego rozwiązania.
  • Współpraca z managerami z zakresu planowania, prognozowania i monitorowania wykonania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, rachunkowość zarządcza, kontroling).
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel (Power BI, Power Query, Visual Basic).
  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i kontrolingu.
  • Znajomość systemu klasy ERP.
  • Umiejętności analityczne.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespołu.
  • Samodzielność.
  • Komunikatywność.

Mile widziane:

  • Znajomość systemy SAP.
  • Znajomość systemu IBM Cognos.
  • Wiedza z zakresu rozliczania, kalkulacji i weryfikacji kosztów oraz przychodów usług IT.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę w dużej korporacyjnej firmie,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz dostęp bieżący do platformy e-learningowej,
  • wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do posiadanych umięjętności, premia kwartalna, inne świadczenia,
  • możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych oraz poszerzenie lub zdobycie doświadczenia w zakresie tworzenia optymalnych rozwiązań w obsłudze klienta,
  • możliwość pracy w czasie nominalnym lub równoważnym.

Wszystkim kandydatom zapewniamy pełną dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) w języku polskim.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez agencję, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Finanse