Specjalista ds. Kadrowo-Finansowych

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji dotyczącej nawiązywania, trwania oraz rozwiązywania stosunku pracy
  • monitorowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • kontrolowanie terminów szkoleń BHP i ważności badań lekarskich
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i informowanie o nich kierownictwa
  • przygotowanie dokumentacji do zewnętrznego biura rachunkowego
  • prowadzenie dokumentacji związanej z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi
  • weryfikacja stażu pracy i wynagrodzeń pracowników zgodnie z przyjętymi zasadami
  • analizowanie kosztów wynagrodzeń pracowniczych
  • pomoc w przygotowaniu zestawień finansowych
  • kontakt z Urzędem Skarbowym i ZUS

  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • masz doświadczenie w obszarze prowadzenia dokumentacji kadrowej oraz w naliczaniu płac
  • znasz obowiązujące przepisy prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości (mile widziane)
  • cechują Cię wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne
  • jesteś osobą dokładną oraz potrafisz bardzo dobrze organizować czas pracy

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • benefity: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja