Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.

Specjalista ds. Kadr

Łódź, łódzkie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy a także pozyskaniem nowych projektów poszukujemy osoby odpowiedzialnej za obsługę międzynarodwego Klienta w ramach stanowiska:

Specjalista ds. KadrMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej;
  • Projektowanie i optymalizacja procesów administracji personalnej;
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi w zakresie doradztwa prawa pracy;
  • Kompleksowa obsługa pracowników pod kątem dokumentacji kadrowej;
  • Obsługa pozapłacowych świadczeń pracowniczych.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność praktycznego zastosowania przepisów prawa pracy;
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analizy i obróbki danych w programie MS Excel;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • Miłą atmosferę w doświadczonym zespole.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Human Resources