Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Obecnie dla Naszego Klienta, jednego z największych przedsiębiorstw grupujących spółki z branży energetycznej, poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Kadr w Jeleniej Górze

Zadania:

- Obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy

- Sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej

- Ewidencja i rozliczanie czasu pracy

- Sporządzanie listy płac, naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, umów cywilno – prawnych

- Wprowadzanie i aktualizowanie danych personalnych w systemie kadrowo – płacowym

- Aktualizacja, ewidencja i archiwizacja akt osobowych

- Korespondencja i współpraca z ZUS, US, GUS (deklaracje, sprawozdawczość itp.)

- Wsparcie Działu Kadr i Płac w realizacji bieżących zadań

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie zawodowe (ekonomia); preferowane wyższe (kierunek ekonomia, prawo, ZZL)

- Znajomość przepisów Prawa Pracy, Ubezpieczeń Społecznych oraz PDOF

- Praktyczna znajomość pakietu MS Office

- Komunikatywność, umiejętność pracy zespole

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

- Umiejętność obsługi programu „Płatnik”

Mile widziane:

- Roczne doświadczenie w dziale kadr i płac

Oferujemy:

- umowa o pracę na pełen etat

- wynagrodzenie 3100 zł brutto

- przyjazną atmosferę w pracy

- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
01.07.2017 - 31.03.2018
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 100PLN - 3 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja