Specjalista ds. Kadr - rekrutacja online

HRK S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. KadrMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • sporządzanie, aktualizacja i prowadzenie kompleksowej dokumentacji pracowniczej (przygotowywanie umów, prowadzenie akt osobowych)
  • prowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • sporządzanie zgłoszeń, wyrejestrowań i zmian do ZUS
  • rozliczanie czasu pracy
  • zarządzanie benefitami pracowniczymi
  • koordynowanie procesu adaptacyjnego i szkolenia nowych pracowników
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • obsługa zapytań pracowniczych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.1 rok)
  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów, preferowanie wykształcenie kierunkowe
  • praktyczna znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność analizy przepisów
  • zdolności organizacyjne
  • komunikatywność
  • dokładność, terminowość, samodzielność i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na komunikatywnym poziomie

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która nadal intensywnie się rozwija i rozrasta
  • pracę w miłym i zaangażownym zespole
  • stabilizację zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji
  • szerokie wsparcie przy wdrożeniu
  • benefity pozapłacowe
  • coroczne podwyżki wynagrodzenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.