Specjalista ds. Kadr i Rekrutacji

HAYS

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1174303

Dla naszego Klienta, stabilnej firmy inżynierskiej z branży budowlanej z Katowic, poszukujemy Specjalisty ds. Kadr i Rekrutacji.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadać za zadania z obszaru HR. Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • prowadzenia dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy: urlopów, zwolnień oraz innych absencji,
  • przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
  • nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP,
  • wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego,
  • obsługa ZFŚS i realizowanych benefitów,
  • prowadzenie spraw związanych ze szkoleniami pracowników (rozpoznawanie potrzeb szkoleniowych, sporządzania planu szkoleń, organizacja i prowadzenia szkoleń),
  • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla.
  • przygotowywanie zestawień i raportów,
  • przygotowywanie umów, weryfikacja formalno-prawna, kompletowanie dokumentów do umów, archiwizacja, prowadzenie bazy umów.
  • przygotowanie dokumentów i zgłoszeń kandydatów do zatrudnienia na poszczególnych kontraktach na terenie całego kraju,
  • prowadzenie procesów onboardingu i offboardingu pracowniczego.
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie realizowanych zadań.

Idealny Kandydat powinien posiadać:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w branży budowlanej),
  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi bądź techniczne – budownictwo),
  • znajomość przepisów prawa pracy (mile widzialna znajomość podstaw prawa cywilnego i prawa budowlanego),
  • umiejętność czytania SWZ oraz umów,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • dobra organizacja pracy oraz wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • program emerytalny,
  • dodatkowe benefity (Opieka medyczna, program Multisport, pakiet świadczeń socjalnych).

  Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy