Specjalista ds. Kadr i Płac.

Hays Poland

Zachodnia Polska, zachodniopomorskie

Hays Poland

Zachodnia Polska
NR REF.: 1140044

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Zakres obowiązków:

Do głównych zadań kandydata na tym stanowisku należeć będzie: obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudniania, prowadzenie dokumentacji kadrowej, w tym prowadzenie akt personalnych, przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (umowy, wypowiedzenia, aneksy itd.), bieżąca współpraca z ZUS oraz wprowadzanie i aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym. Kandydat będzie odpowiedzialny również za naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy, sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, i inne.

Wymagania:

Kandydat na to stanowisko powinien posiadać wykształcenie wyższe lub średnie oraz doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku. Dodatkowo wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland