Specjalista ds. Kadr i Płac

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z wymaganiami Kodeksu Pracy
rozliczanie czasu pracy
rozliczowanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
sporządzanie pism do kancelarii komorniczych, ZUS i innych instytucji
obsługa programu Płatnik
obsługa programu R2Płatnik
bieżąca obsługa pracownicza
bezpośredni przełożony: Główny specjalista ds. kadr i płac

 Wymagania

  • doświadczenie zawodowe: 2-letnie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie: minimum średnie
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeniowych i podatkowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła obsługa komputera w zakresie narzędzi i programów biurowych, w tym arkusza kalkulacyjnego
  • komunikatywność, systematyczność, dobra organizacja pracy
  • dokładność, rzetelność i systematyczność

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie: wyższe
  • umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, ubezpieczeniowych i podatkowych
  • znajomość programów R2Płatnik i Płatnik
  • znajomość zagadnień PFRON
  • znajomość przepisów PPK

Oferujemy:

  • długofalową, stabilną, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW
  • możliwość skorzystania z Multisport, opieki medycznej
  • wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez
  • możliwość korzystania z parkingu oraz rowerowni
  • wsparcie udziału w imprezach sportowych (Bieg firmowy, Winter Capital Market Games i inne)
  • rozwinięcie swoich kwalifikacji i umiejętności, szkolenia
  • po wdrożeniu możliwość pracy hybrydowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media