Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • obsługa kadrowo - płacowa pracowników (ok. 200 osób)
  • naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzenie list płac
  • rozliczanie i prowadzenie ewidencji czasu pracy, absencji, urlopów
  • przygotowywanie zestawień i raportów z zakresu kadr i płac
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • wprowadzanie dokumentów do systemu kadrowo-płacowego
  • uczestnictwo w projektach HR.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze kadr i płac, w tym min. 1 rok w obszarze naliczania wynagrodzeń,
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy,
  • praktyczna znajomość Pakietu Office, w tym Excel,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego TETA.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w jednej z największych firm spedycyjnych w Polsce, w kilkuosobowym zespole kadr i płac
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
  • niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.