ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska, Września, Poznań

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenia oraz premie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pakiet socjalny (m.in. wyprawki szkolne dla dzieci pracowników, konkursy pracownicze, dodatki świąteczne)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i targach
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac w firmie produkcyjnej
  • Biegła znajomość obsługi MS Office, znajomość systemu SAP
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych - i umiejętność ich wykorzystania w praktyce
  • Praktyczna znajomość zagadnień dot. rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, umiejętności interpretowania przepisów w zakresie prawa pracy
  • Przedsiębiorczość, odpowiedzialność, samodzielność
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Excel

Zadania:

  • Koordynacja oraz realizacja procesów z obszaru naliczania wynagrodzeń, sporządzania listy płac oraz administracji kadrowej
  • Zapewnienie zgodności procesów z przepisami prawa pracy
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Sporządzanie dokumentacji na potrzeby instytucji zewnętrznych (ZUS, GUS, US, KNF, firmy audytujące)
  • Przygotowywanie raportów dotyczących wynagrodzeń i zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy