Specjalista ds. kadr i płac

Orienta Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sosnowiec

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta, biura rachunkowego, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

- Sporządzanie umów o pracę, zaświadczeń

- Sporządzanie świadectw pracy

- Prowadzenie akt osobowych

- Naliczanie wynagrodzeń

- Sporządzanie raportów dla klientów w Excelu

Wymagane kwalifikacje:

- Minimum 3 lata doświadczenia

- Znajomość prawa pracy, dobra znajomość programu Excel

- Komunikatywność, dobra organizacja pracy

- Wykształcenie: średnie lub wyższe

- Znajomość programu Gang będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z niemal 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku

- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

- Pracę w dogodnej lokalizacji w nowoczesnym biurze z prywatnym parkingiem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.