Specjalista ds. kadr i płac

Caritas Archdiecezji Gdańskiej

Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Caritas Archidiecezji Gdańskiej zatrudni specjalistę/tkę ds. kadr i płac.

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia na samodzielnym stanowisku specjalisty w obszarze kadr i płac
-Bardzo dobrej znajomości prawa pracy, przepisów o systemie ubezpieczeń społecznych, przepisów o świadczeniach opieki zdrowotnej, PFRON oraz podatku dochodowym od osób fizycznych
- doświadczenia w rejestracji i rozliczaniu czasu pracy
- znajomości systemu do obsługi kadrowo-płacowej Expertis (mile widziana)
- znajomości programu Płatnik
- znajomości pakietu MS Office
- samodzielności, dokładności i sumienności
- umiejętności pracy w zespole
- kreatywności i zaangażowania w pracy
- bardzo dobrej organizacji pracy
- umiejętności pracy pod presją czasu

Wymagania

Do Twoich głównych obowiązków będzie należała m.in.:
- obsługa kadrowo-płacowa pracowników
- sporządzanie list płac- naliczanie i wypłata wynagrodzeń dla pracowników z umowy o pracę oraz umów cywilno-prawnych
- rozliczanie ewidencji czasu pracy
- rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich
- kontrola terminowości badań lekarskich
- prowadzenie dokumentacji pracowniczej
- sporządzanie deklaracji ZUS, PDOF, PFRON, GUS
- reprezentowanie organizacji w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, Urząd Skarbowy, PIP)
- Prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych
- Prowadzenie akt osobowych pracowników
- Przygotowywanie niezbędnych zaświadczeń dla pracowników

W zamian za pracę oferujemy:
- umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie
- możliwość korzystania z benefitów oraz ubezpieczenia grupowego
- możliwość rozwoju zawodowego
- miejsce pracy: Sopot

Prezentacja firmy

Caritas Archidiecezji Gdańskiej jest kościelną organizacją charytatywną ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja