Specjalista ds. Kadr i Płac

Rzeszów, podkarpackie

HAYS Pharma

Opis stanowiska pracy

Rzeszów
NR REF.: 1121960

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produktów dietetycznych, farmaceutycznych oraz suplementów diety, z siedzibą w okolicach Rzeszowa, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie listy płac, sporządzanie raportów, deklaracji, i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS), Tworzenie dokumentacji kadrowej, prowadzenie teczek pracowników, kompleksowej realizacji procesów rekrutacyjnych, przygotowanie dokumentów z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy, monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP.

Kandydat idealny na to stanowisko powinien posiadać komunikatywny język angielski na poziomie min. B2, minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, praktyczną znajomość przepisów z zakresu prawa pracy ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, znajomość systemów kadrowo płacowych (OPTIMA, Płatnik) Umiejętność naliczania wynagrodzeń i zasiłków, umiejętność tworzenia analiz i raportów.

Firma oferuję możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne pod posiadanego stażu pracy, prywatną opiekę medyczną, możliwość szkoleń.

Nasza dywizja specjalizuje się w sektorze usług farmaceutycznych. Zarządzane przez nas... procesy rekrutacyjne obejmują stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie dla producentów, jak również dystrybutorów leków na receptę oraz preparatów OTC, sprzętu medycznego, a także firm specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych.
W przeciągu 5 lat od powstania dywizji, HAYS Pharma stała się liderem rekrutacji farmaceutycznej w Polsce i Europie.
Nasze metody poszukiwań opierają się na największej bazie danych specjalistów w tych dziedzinach w Polsce, licznych kontaktach branżowych na skalę międzynarodową i nowoczesnych metodach search and selection. Dzięki temu zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę do działów sprzedaży, marketingu, aż po stanowiska medyczne i kliniczne.
Doświadczenie i dogłębna specjalizacja w rekrutacji farmaceutycznej umożliwiają konsultantom HAYS Pharma realizowanie procesów rekrutacyjnych w szybki i skuteczny sposób, zawsze dbając o najwyższą jakość usług dla naszych kandydatów i Klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia