Specjalista ds. kadr i płac

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Biuro Podróży ITAKA - lider branży turystycznej, na rynku już od 28 lat. Najobszerniejsza oferta, wiarygodność i profesjonalizm.

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników w zakresie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
  • naliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • wprowadzanie danych kadrowo-płacowych do systemu oraz przygotowywanie raportów
  • prowadzenie dokumentacji płacowej, sporządzanie list płac (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne)
  • przygotowywanie dokumentów kadrowych oraz zaświadczeń o zarobkach
  • monitorowanie ważności badań lekarskich, szkoleń BHP oraz wykorzystywania urlopów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych ZUS, w tym dokumentów korygujących

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 3 lata
  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność
  • doskonała organizacja pracy
  • odpowiedzialność oraz profesjonalne podejście do pracy
  • dobra, praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę u lidera branży turystycznej w Polsce
  • dofinansowanie wczasów zagranicznych dla pracownika i jego najbliższych
  • dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.