Specjalista ds. kadr i płac

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, dodatki stażowe, dofinansowanie posiłków i nauki języka angielskiego)
  • Możliwość pracy w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku
  • Jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu
  • Wpływ na realizowane projekty
  • Pozytywna kultura pracy

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zakresie obsługi kadrowej w firmie produkcyjnej
  • Znajomość przepisów Prawa Pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość zagadnień związanych z ZFŚS i PPK
  • Dobra znajomość Excela
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność i rzetelność

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych (umowa-zlecenie, umowa o dzieło)
  • Rozliczanie czasu pracy oraz ewidencji urlopów
  • Sporządzanie oraz naliczanie list płac, naliczanie podstaw zwolnień lekarskich
  • Obsługa zajęć komorniczych i administracyjnych
  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych oraz korekt do ZUS
  • Sporządzanie deklaracji do GUS, PFRON oraz Urzędu Skarbowego
  • Uczestnictwo w zarządzaniu programem PPK w organizacji
  • Korespondencja z instytucjami zewnętrznymi oraz uczestnictwo w kontrolach i audytach instytucji zewnętrznych i wewnętrznych
  • Tworzenie zaświadczeń na potrzeby pracowników
  • Rozliczanie benefitów przysługujących pracownikom
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego
  • Tworzenie raportów oraz zestawień płacowych
  • Wsparcie, szkolenie i współpraca z innymi zespołami ze struktur firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials