Specjalista ds. Kadr i Płac

Łódź, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów - firmy produkcyjnej, poszukujemy osób, która dołączy do działu HR na stanowisku:

Wymagania

Opis stanowiska:

Administrowanie sprawami pracowniczymi i prowadzenie dokumentacji kadrowej (dla 60 osób)

Prowadzenie ewidencji czasu pracy - urlopy, zwolnienia lekarskie itp.,

Bieżąca aktualizacja danych w systemie SYMFONIA i PŁATNIK

Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych

Naliczanie i weryfikacja list płac,

Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,

Realizowanie zgłoszeń do ZUS,

Administrawanie pracą tymczasową

Oczekujemy:

Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

Wykształcenia kierunkowe (księgowość, ekonomia itp.)

Mile widziana znajomość Symfonia i Płatnik

Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,

Umiejętności dobrej organizacji pracy, systematyczność,

Otwartości w kontaktach z ludźmi, kultury osobistej,

Odpowiedzialności i dokładności,

Oferujemy:

Pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie produkcyjnej

Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi benefitam

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja Publiczna , Praca HR / Kadry / Rekrutacja