Ta oferta pracy nie jest już aktywna.

Specjalista ds. Kadr i płac - Gdańsk, pomorskie

Od: TES Sp. z o. o.

Opublikowano:20-03-2019 | Ostatnia aktualizacja:23-04-2019

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie Średnie ogólnokształcące

Branża: Oferty pracy na Administracja / Sekretariat, Oferty pracy na HR / Kadry / Rekrutacja, Oferty pracy na Inżynieria, Oferty pracy na Administracja biurowa

Opis stanowiska pracy

- kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa;
- naliczanie wynagrodzeń i wyliczanie zasiłków ZUS, sporządzanie list płac;
- doradztwo z zakresu prawa pracy, płac i ubezpieczeń społecznych;
- nadzorowanie systemu elektronicznej ewidencji oraz kontrola poprawności rozliczania czasu pracy pracowników;
- dokonywanie rozliczeń oraz sporządzanie deklaracji PFRON, ZUS, GUS i US;
- sporządzanie raportów i analiz płacowych;
- rozliczanie delegacji służbowych;
- udział w działaniach związanych z wdrażaniem RODO.

Wymagania

- minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
- znajomość programu kadrowo – płacowego Optima;
- znajomość programu Płatnik;
- biegła znajomość aplikacji MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem: Excel i MS Word;
- umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy, ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu.