Specjalista ds. Kadr i Płac

Bieruń, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy transportowej, zlokalizowanej w Bieruniu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

- prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, akt personalnych oraz obsługa - kadrowa pracowników w tym umów cywilno – prawnych,
- naliczanie wynagrodzeń i zasiłków, sporządzanie list płac,
- obsługa programu Płatnik,
- obsługa ZFŚS,
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi - sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, US, PFRON,
- ewidencja i rozliczanie czasu pracy,
- ewidencja nieobecności / aktualnych badań lekarskich, szkoleń BHP,
- sporządzanie deklaracji podatkowych PIT,
- prowadzenie ewidencji kadrowych,
- przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników,
- przygotowywanie zezwoleń na pracę dla cudzoziemców,
- inne czynności wskazane przez przełożonego

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego/włoskiego – warunek konieczny,
- znajomość prawa pracy,
- znajomość obsługi programów Symfonia – Kadry i Płace, Płatnik ( mile widziane),
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- samodzielność,
- dokładność,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- bogaty pakiet socjalny,
- zajęcia z języka włoskiego raz w tygodniu,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych,
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja